fbpx

HELL NIGHT vol 8

Pekelná pretrénovaná noc – Hell Night vol 8!

PARKOUR • FREERUNNING • TRICKING • STREET WORKOUT • BREAKDANCE • AERIAL SILK

16.09.2017 sa uskutočnilo už 8. pokračovanie akcie HELL NIGHT – nočný tréning v gymnastickej hale. Tentokrát sme oslávili aj 6. narodeniny Born to Trick Academy. Akadémia kedysi fungovala pod názvom Freerun School.

Hell Night vol 8

Spoločná fotografia Hell Night vol 8

Brány do telocvične sa pre účastníkov otvorili okolo siedmej hodiny večer. Všetci sa zaregistrovali, zložili si veci a pomaly sa začali zahrievať a trénovať. O 20:00 sa prihovoril Denis Seliak, ktorý všetkých privítal. Predstavil pozvaných trénerov z Česka, Slovenska a partnerov podujatia. Nasledovala exhibícia pozvaných trénerov.

Exhibícia trénerov Hell Night vol.8

Exhibícia trénerov – Ján Minárik

Od deviatej hodiny až do polnoci prebiehali workshopy pod vedením skúsených trénerov, ktorí prijali naše pozvanie. Za PARKOUR a FREERUNNING naše pozvanie prijali: Marek Dědek a Michal Morávek z Českej republiky. Zo Slovenska prišla Kristína Bírová, Sebastián Dratva, Martin Šimora, Ján Minárik a Michal Barbier.

Handstand workshop Michal Barbier

Handstand workshop s Michalom Barbierom

Za disciplínu TRICKING prišiel Eduard Mochnáč. BREAK DANCE predstavil Marián Murda alias Majland z tanečnej skupiny Outbreak.

Break dance workshop Marián Murda, Hell Night vol. 8.

Break dance workshop – Marián ´Majland´ Murda.

Ženy a dievčatá sme potešili workshopom vzdušnej akrobacie na šáloch – AERIAL SILK. Tréning viedla talentovaná Katarína Sobinkovičová zo zoskupenia Ariadnina niť.

Aerial SIlk workshop, vzdušná akrobacia - Katarína Sobinkovičová.

Workshop aerial silk – vzdušná akrobacia – Katka Sobinkovičová.

Po troch pretrénovaných hodinách sme si spravili spoločnú fotografiu a dopriali krásnu a chutnú tortu na oslavu 6. narodenín. Každý účastník obdržal výživný proteínový nápoj od proteinworld.sk a pokračovalo sa ďalej voľným tréningom cca do 3 hodiny rannej.

Torta 6. narodeniny Born to Trick Academy

Krájanie torty – 6. narodeniny Born to Trick Academy

Pripravili sme aj malé prekvapenie. Na záver sa premietal film ROOFCULTURE ASIA od parkourového tímu Storror z Anglicka. Nevedno povedať či film všetci dopozerali, alebo už len snívali o ďalekých precízoch, či iných trikoch. 🙂

Za parádne fotky ďakujeme fotografovi Dest. Pozrieť si ich môžete v albume na facebooku.

Ďakujeme všetkým trénerom, ktorí prijali pozvanie, a tiež všetkým účastníkom, ktorí si prišli túto akciu s nami užiť. Veríme že sa vám páčilo a vidíme sa na ďalšom pokračovaní Hell Night-u!

Pozri si ako prebiehal Hell Night vol. 8 vo videu, a precíť tú atmosféru!

Facebook Comments

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *