fbpx

HELL NIGHT Vol 9

Opäť sme zažili peknelú noc HELL NIGHT Vol 9 v Born to Trick Academy.

Už deviate pokračovanie skvelej akcie Hell Night vol 9 sa uskutočnilo 24.02.2018. Zo soboty na nedeľu sa celú noc trénovalo v telocvični za účasti skvelých, skúsených trénerov aj atlétov Born to Trick. Tradične sme začali o 20 hodine príhovorom. V úvode sme všetkých privítali, predstavili sme partnerov a pozvaných trénerov.  Tréneri sa nám odprezentovali v nadupanej exhibícii na odrazovej ploche aj na hrazde.

Tréneri Hell Night vol. 9

Privítanie účastníkov, predstavenie trénerov a partnerov akcie.

Po exhibícii nasledovali tri vedené 45 minutové hodiny. Nové poznatky mohli účastníci načerpať z rôznych pohybových disciplín. Z parkouru a freerunningu boli pripravené skvelé workshopy pre začiatočníkov aj pokročilých.

parkour freerunning workshop

Workshop parkour a freerunning.

Učiť sme sa mohli od Born to Trick atlétov Sebastiána Dratvu, Kristiána Kaduka a Kristíny Bírovej. Ďalej od skúseného trénera parkouru a freerunningu Matina Šimoru, tiež Dávida Solivajsa a od českého hosťa Petra Hubku.

workshop hell night vol 9

Workshop roll 360° s Born to Trick atlétom Sebastiánom Dratvom.

Disciplínu street workout zastúpil Born to Trick atlét Samuel Figúr. Tricking nám predviedol Zoltán´Zolo´Sidó, od ktorého sme sa tiež mohli priučiť novým prvkom. Zaujímavý workshop viedol aj Born to Trick atlét Ján´Johnny´Minárik. Dynamické stojky, ktoré sa dajú využiť v disciplíne break dance.

Dynamic handstands workshop Hell Night vol 9

Workshop dynamické stojky viedol Born to Trick atlét Ján ´Johnny´ Minárik.

Program sme opäť doplnili aj o atraktívnu akrobaciu na šáloch aerial silks. Workshopy viedla Katarína Sobinkovičová zo skupiny LaLyra.

Aerial Silk worskshop Hell Night vol 9

Workshop aerial silks s Katkou Sobinkovičovou.

Tri hodiny vedených tréningov sme ukončili okolo polnoci. Spravili sme si spoločnú fotografiu, po ktorej sa podávalo Hell menu. Rozkrojili sme chutnú tortu a občerstvili sa proteínovým nápojom.

Torta Hell Night vol 9

Hell Menu chutná torta a proteínový nápoj.

Pokračovali sme tréningom až do cca pol 4 nad ránom. Uložili sme sa na krátky spánok a ráno o 8 sa telocvičňa začala pomaly vyprázdňovať..

Ďakujeme všetkým za skvelú atmosféru a naplnenú kapacitu haly!

Veríme, že ste si akciu užili. Že každý si perfektne zamakal, stretol starých známych, spoznal nových ľudí, motivoval sa, alebo odovzdal skúsenosti ďalej.. 🙂 Vidíme sa zas na ďalšej akcií ale predtým si ešte pozri skvelé video a precíť tú atmosféru! 😉 Ďakujeme!

Všetky fotografie od fotografa Desta si pozri v albume tu.

Ďakujeme trénerom, že prijali naše pozvanie! Born to Trick atléti: Ján´Johnny´Minárik, Kristína Bírová, Kristián Kaduk, Sebastián Dratva, Samuel Figúr. Ďalej ostatným skvelým trénerom: Katarína Sobinkovičová, Martin Šimora, Petr, Hubka, Dávid Solivajs, Zoltán´Zolo´Sidó.

Ďakujeme partnerovi Kebabizňa za ´palivo´pre trénerov. Vďaka patrí aj fotografovi za perfektné zábery Dest.sk.

Hell Night Vol 9

Facebook Comments

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *