fbpx

IMACoN Speed Warmup 2018 (Brno)

IMACON SPEED WARMUP 2018 (Brno)

Navštívili sme ďalšiu In Motion udalosť IMACoN Speed Warmup 2018, ktorá sa konala v ich novej väčšej hale v Brne.

Born to Trick atléti Sebastián Dratva, Michal Marček, Denis Seliak a Kristián Kaduk sa tejto udalosti zúčastnili a toto je ich report.

Event trval tri dni a nechýbali ani špeciálny hostia známy parkour atléti Kie Willis, Lynn Jung, Joseph Henderson, Alex Schauer and Joel Eggimann. Na mieste mali workshopi, kde odovzdávali svoje parkourové skúsenosti. Máme radi takéto udalosti, pretože tu môžete nazbierať veľa nových skúsenosti. Môžete stretnúť ľudí, ktorých ste do teraz videli len vo videu na svojich obrazovkách. Je to skvelá príležitosť i pre zčiatočníkov aby zlepšili svoje vzručnosti a stali sa tak lepšími.

KIE WILLIS-ové Video:

In Motion Academy v Brne je väčšia ako akadémia v Prahe. Pražskú akadémiu sme navštivili tiež. Tu si môžeš prečítať a pozrieť celý report: In Motion Academy Winter Jam 2018. Ale späť k novej hale. Hala je dlhá a tak ponúka veľa možnosti kade môžete tvoriť svoje parkour flow. V zadnej časti sa nachádza trampolína i s penovou jamou do ktorej môžete skákať z rôznych levelov a hrázd. Nemusíte sa báť že dopadnete tvrdo pretože jama je dostatočne hlboká.

IMACoN Speed Warmup 2018

Michal dáva palec hore – IMACoN Speed Warmup 2018!

In Motion Academy Brno

In Motion Academy Brno, zdroj – https://imacademy.cz

Prvý deň

Typický deň kedy všetci prichádzajú. Hneď ako sme dorazili sa ľudia už začali zbiehať a trénovať. Takže sme sa pridali a začali skúmať nový priestor spolu s českými bratmi. Mali sme super tréning až dokedy nám nezhasli. Nasledoval spánok a regenerácia!

Druhý deň

Druhý deň sa začal kávou, čajom alebo raňajkami. V tento deň bola kvalifikácia na Speed Run. Denis Seliak sa zapojil a úspešne sa mu podarilo postúpiť. Aby ste sa mohli kvalifikovať ste mali dva behy na rýchlosť a ich časi sa vám spriemerovali do jedného času. Denisovi sa teda podarilo dostať cez kvalifikáciu spolu s piatimi ďalšími atlétmi ako je Tomáš Zonyga, Petr Hubka, Mikeš Kořínek, David Sumara a Ondrej Šando. Po kvalifikácií bol opäť priestor na tréning. Ľudia sa rozdelili na dve skupiny. Jedna skupina zostala trénovať v hale a druhá skupina sa vybrala trénovať von na lokálne brnenské spoty.

Večer sa konalo finále Speed runu. Finálové kolo obsahovalo tri rýchlostné behy po celej hale. Postupujúci poznali dráhy 2 hodiny pred tým takže mali čas na ich nacvičenie. Potom už mali len jeden pokus. Všetci ukázali že sú rýchli. Časy boli veľmi tesné!

Kto vyhral? To sa dozvieš vo videovom reporte z IMACoN Speed Warmup 2018:

Facebook Comments

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *