fbpx

In Motion WINTER JAM 2018 – VIDEO

In Motion WINTER JAM 2018 – Praha. In Motion team zorganizoval ďalší parkour Jam! Tri dni plné pohybu a parkouru spolu so špeciálnymi hosťami. Stretli sa tu ľudia z Česka, Slovenska, Poľska a Anglicka!

in motion winter jam 2018Born to Trick Atléti Denis Seliak a Jakub Halgoš boli opäť moderátori podujatia. Špeciálnym hosťom tejto akcie bol Brewman parkour tím z Anglicka (Kelan Ryan, Luke Stones, Max Barker, Sam Sutherland, Seb Koci). Niektorí chalani sú súčasťou projektov The Motus Projects.

The Motus ProjectBrewman Parkour

Na konci tohto článku si môžete pozrieť celé video tejto udalosti a rozhovor s chalanmi z projektov Brewman a The Motus Projects.

Počas eventu chalani vytvorili parkour challenge, kde ste si mohli preveriť svoje zručnosti. Mali ste neobmedzené pokusy, kým ste neprešli všetky výzvy. Ak ste to zvládli čo najrýchlejšie, získali ste nejaký darček od Brewman parkour. Týmto gratulujeme Born to Trick atlétovi Michalovi Marčekovi. V týchto parkour challenge-och obsadil tretie miesto.

Udalosti, ako je táto, posúvajú váš skill a vaše limity. Bola tu priateľská a pohodová atmosféra. Počas noci sme prespali v hale. Bolo trochu zima, ale prežili sme. V konečnom dôsledku, event bol skvelý! Účastníci mali tiež možnosť kúpiť si lístky na event spolu s jedlom. Takže ste sa nemuseli starať o raňajky, obed a večeru po celý deň. Jedlo ste dostali na mieste. Skvelá práca In Motion Academy, ďakujeme!

Dosť bolo písania.. užite si video! A nezabudni dať OODBER na youtube Born to Trick pre ďalšie nové videá!

In Motion Winter Jam 2018 video:

Facebook Comments

You may also like...

1 Response

  1. jún 30, 2018

    […] gUBy9aQCAuwDb7oA30oqFs […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *