fbpx

Spustenie Web Stránky

Website launch

A je to tu, oficiálne sputenie webovej stránky. Časom budú pribúdať nové príspevky s najaktuálnejšími informáciami o celosvetovej komunite. Budeme spolu s vami zdieľať zaujmavé príspevky, rozhovory s ľudmi, príbehy, cesty a rôzne podujatia z celého sveta.

Prvá mienka o Born to Trick bola 18. novembra 2013, keď bola vytvorená Facebook fan stránka. Born to Trick je komunita ľudí, ktorí žijú pre pohyb a milujú dobrodružstvo. Born to Trick podporuje streetove disciplíny ako parkour, freerunning, street workout, kalistenika, breakin (breakdance) atď.

Born to Trick Oblečenie

FASHION – fotograf: Kristína Spačková

Born to Trick má sponzorovaných atlétov a tími, ktoré sú podporvané značkou. Značka vyrába oblečenie práve vhodné pre pohyb. Ak by si chcel vidieť viac z módy, navštív online obchod. Oblečenie je navrhnuté ľudmi, ktorí reprezentujú konkrétnu dicsiplínu. Je navrhnuté tak, aby bolo pohodlné a štýlové.

street workout freestyle

Martin Viedenský – fotograf: Kristina Spačková

Breakcance Freeze

Jan Minárik – fotograf: Kristína Spačková

Prezri si webovú stránku, najdi svoj životný štýl, nasleduj sociálne siete, alebo čekni sponzorovaných atlétov a tímy, ktoré sú podporvané na ich cestách. Zostaň naladený, príde viac! Peace and love!

 

Buďte aktuálny aj na: Facebook, Youtube, Instagram

Facebook Comments

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *