fbpx

Trick Point

trick-pointTrick Point

Nasledujte na: Facebook, Youtube, Instagram
Životný štýl: Parkour, Freerunning
Poloha: Prievidza – Slovensko

 

Trick Point – Členovia:

Jaroslav Franc

Jaroslav Franc

Jan Duračka

Jan Duračka

Džesika Brnová

Džesika Brnová

Jakub Pucher

Jakub Pucher

Martin Hlava

Martin Hlava

 

Trick Point – Príbeh:

Sme akrobatická skupina, pôsobiaca na slovenskej scéne. Zameriavame sa na exhibičné vystúpenia, eventy, promo akcie, show, na tvorbu reklám, herectvo, tenečné vystúpenia, projekty akrobaticko – kaskadérskeho, parkourového, trickingového či freeruningového charakteru. Trick Point je pod vedením Jaroslava Franca. Vďaka atraktivite a dynamike pohybu, majú naše aktivity mimoriadne silný vplyv na emočnú stránku pozorovateľa.

Spolupracujeme a trénujeme asi päť rokov. Starý tím sa volal ešte 3run Club Prievidza. V roku 2014 náš tím prešiel niekoľkými zmenami ako je zmena názvu na Trick Point. So starým tímom sme navštívili veľa akcií po Slovensku. Na začiatku to bol čisto parkourovo-freerunningový klub kde sa prestriedalo veľa ľudí.

Na začiatku roka 2014 sme sa rozhodli pustiť sa do vecí viac profesionálne. Hlavnou zmenou bolo aj obsadenie tímu, kde prišli ľudia ktorý by tvorili dobré meno a reputáciu tímu. Ďalšia nová vec ktorá sa nám naskytla bola spolupráca s Born to Trick. Naši členovia sa venujú rôznym disciplínam ako je tricking, parkour, freerunning a tanec. To bol tiež jeden z dôvodov prečo sa nám zmenilo meno tímu na Trick Point. Teraz to viac hovorí za to čomu sa naozaj všetci venujeme. Tak isto spolupracujeme s tímom Freerun Slovakia. Navštevujeme ích školu kde spoločne zdokonalujeme svoje zručnosti. Dnes nás je v tíme sedem. Pár informácií k ním:

Jaroslav Franc – vodca celého tímu. Jeden z prvých nasledovateľov parkouru na Slovensku (od roku 2004). Práve on priniesol Parkour do Prievidz. Jan Ďuračka – Od roku 2011 sa venuje trickingu a parkouru. V minulosti hrával hokej, venoval sa gymnastike a taktiež tancoval Hip-hop. Jakub Pucher – v jedenástich začal s folklórnym tancom. V roku 2009 začal s freerunningom a trickingom. Džesika Brnová – v jedenástich bola mažuretkou. Parkouru a Freerunningu sa začala venovať v 13 rokoch. Martin Hlava – parkouru a freerunningu sa venuje od roku 2012. Ešte pred tým sa venoval kanoistike.

Facebook Comments